O nás

Rádi bychom se Vám představili.

Manželé  Ingrid a Fred Eisner se rozhodli splnit si svůj sen a poskytovat ubytování v horách. Jejich přáním bylo nabízet výjimečné a originální ubytování, ve kterém se budou hosté cítit dobře a pohodlně. Během dvou let postavili tři chaty vedle sebe, do kterých dali své srdce. Každá chata má svůj styl a jedinečný design, o který se postarala přímo Ingrid Eisner. 

 Dovolenou si u nás užije každý, který má rád své pohodlí, ať už v zimních či letních měsících. 

Co vše se dá v našem okolí podniknout?

Skiareál Velká Úpa

Jedná se o menší areál, za to se sjezdovkou s velkým převýšením, sedačkovou lanovkou a dětským pásem pro nejmenší začátečníky. Tato sjezdovka se nachází na kopci Portášky a docházkovou vzdáleností cca 100m od ubytování chaty Petra. 

 

Herní krajina Pecka

Interaktivní dřevěné sochy, objekty na motivy krkonošské fauny, poznání přírody a zážitek z architektury. To vše nabízí herní park Pecka, umístěný přímo na vrcholu Portášek. Opět můžete využít sedačkovou lanovku hned vedle ubytování chaty Petra. 

Tato aktrakce je otevřená pouze na jaře a v létě. 

Více info naleznete zde: http://www.pec-ka.cz 

 

Stezka korunami stromů

Krkonošská stezka korunami stromů nabízí jedinečnou kombinaci zážitků. Čeká vás zde pěkná vyhlídka do tří světových stran, vzdělávací zastávky, adrenalinová zastavení, úžasný suchý tobogán a navíc neobvyklá možnost nahlédnout ke kořenům stromů. Stezka nabízí zcela novou dimenzi zážitků a je ideálním místem výletu pro celou rodinu.

Vzdálenost mezi Velkou Úpou a začátkem stezky je pouhých 14km a nabízíme i možnost odvozu z ubytování a zpět

 

Výšlap na Sněžku 

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou nejen Krkonoš, ale i celé České republiky. Skalnatým vrcholem hory Sněžky, který má rozlohu asi 30 akrů, prochází česko-polská hranice. Na severní polské straně se svahy Sněžky svažují do údolí řeky Lomničky. Jižní svahy na české straně spadají do Obřího dolu, západní klesají na Úpské rašeliniště a východní přechází v Obří hřeben. Jméno Sněžka vzniklo z původního pojmenování Sněžná, odvozeného od stavu „sněhem pokrytá“. 

Na sněžku se můžete vydat přímo z chaty Petra, nebo dojet autem na placené parkoviště vzdálené 3km. 

 

K Prameni Labe s dětmi 

I když máte malé děti, nenechte si ujít výlet do Krkonoš. Autem či cyklobusem vyjedete na Horní Mísečky. Ti fyzicky zdatnější mohou s kočárkem již odsud vyrazit pěšky po asfaltové Masarykově silnici. Ušetřit síly ovšem pomůže autobus, který vás i s kočárkem vyveze na Zlaté návrší.

Pramen Labe vyvěrá na Labské louce, ležící v těsné blízkosti státní hranice s Polskem. Místem prochází tzv. Česká cesta a je zde rozcestník turistických tras. Tento pramen v roce 1684 symbolicky vysvětil královéhradecký biskup Jan z Talemberka, a tak se Labská louka stala definitivně českým územím. V roce 1968 byla provedena úprava pramene Labe a nainstalována kovová deska s 26 erby měst, kterými Labe protéká na svém téměř 1200 km dlouhém toku k Severnímu moři.

 

Skiareál Černá Hora 

Vychutnejte si až tříkilometrové sjezdovky, nechte se vyvést jedinou osmimístnou kabinkovou lanovkou v České republice nebo nejrychlejší,  moderní vyhřívanou šestisedačkou Hofmanky Express.

Černá hora není areálem jen pro zkušené lyžaře. Velkou dětskou lokalitu LIVE park Formánky najdete v těsné blízkosti hlavních sjezdovek. Vybaven pojízdnými koberci a výukovými pomůckami poskytuje LIVE park ideální zázemí pro lekce lyžování vedené oficiální školou SkiResort Live. Součástí LIVE parku jsou i snowtubingové dráhy, animační programy a babysitting, půjčovna lyžařského vybavení a rodinná Hospůdka na Formánkách.

Na Černé hoře najdete i nejdelší sjezdovku pro večerní lyžování;1,6 km dlouhou Protěž, se stejnojmennou útulnou restaurací při dolní stanici vleku.

 

Janské Lázně

Město Janské Lázně, ležící na úpatí Černé hory (1299 m n. m.) v Krkonošském národním parku, se vyznačuje jedinečnou atmosférou lázeňského města lemovanou koloritem horského střediska. V České republice jedinečná kombinace světoznámých lázní a špičkového sportovního střediska zde vytváří pro návštěvníky široké spektrum možností. Přírodními léčivými zdroji jsou termální minerální voda hydrouhličitano-vápenato-sodného typu, vyvěrající v areálu lázní jako Janův a Černý pramen a zásobující veškeré vodoléčebné procedury a bazény, a místní podhorské klima.

 

Relax Park v Peci pod Sněžkou 

Relax park v Peci nabízí vyžití pro děti i dospělé. Jedná se o několik velkých atrakcí, které rozvíjí pohyb a zaručuje zábavu na celý den. 

K dispozici je tu bobová dráha, 700m dlouhá skluzavka, kterou sjíždíte na bezpečně přidělaném bobu rychlostí až 40km/h, Fly Kladka na které „letíte“ nad hlavami turistů ve výšce 15m nebo dětské prolézačky, skluzavky, trampolíny a nafukovací hrady zvané Lemuria

Více zde: http://www.relaxpark.cz