Chata Petra

Horská chata v srdci Krkonoš

Chata PETRA je moderně a nadstandardně zařízené ubytování stvořené pro páry, přátelé či rodinu. Trávení volných chvil zpestřuje možnost využití finské sauny přímo v chatě, lyžováním na nedaleké sjezdovce Portášky nebo klidným posezením na velké terase s možností grilování a krásným výhledem do údolí Velké Úpy.

Chata nabízí ubytování pro 8 osob ve 2x dvoulůžkovém a 1x čtyřlůžkovém pokoji. Dvě ložnice mají TV s připojením na satelit.  V horním patře se nachází dvě koupelny se sprchovým koutem a jednou vanou + dvě samostatné WC. 

Nechybí zde prostorná a plně vybavená kuchyň. Společné prostory zkrášlují prosklené otevírací dveře, které umocňují výhled a kontakt s krajinou.

Nejen pro malé hosty je zde připraven herní koutek vybaven šipkami, deskovými hry, tabulí na kreslení a dětskými hračkami. Dospělí návštěvníci jistě ocení krb, vinotéku s víny od rakouských vinařů a lyžárnu vybavenou sušákem na boty.

img

Skiareál Velká Úpa

Jedná se o menší areál, za to se sjezdovkou s velkým převýšením, sedačkovou lanovkou a dětským pásem pro nejmenší začátečníky. Tato sjezdovka se nachází na kopci Portášky a docházkovou vzdáleností cca 100m od ubytování chaty Petra. 

img

Skiareál Černá Hora

Černá hora není areálem jen pro zkušené lyžaře. Velkou dětskou lokalitu LIVE park Formánky najdete v těsné blízkosti hlavních sjezdovek. Vybaven pojízdnými koberci a výukovými pomůckami poskytuje LIVE park ideální zázemí pro lekce lyžování vedené oficiální školou SkiResort Live.

Informace o chatě

img
7

místností celkem

3

ložnice

9

max.počet hostů

3

minuty k sjezdovce

Společné prostory zkrášlují prosklené otevírací dveře, které umocňují výhled a kontakt s krajinou.

Ceník

img

 

V ceně ubytování je zahrnuta spotřebovaná energie, úklid, praní ložního prádla a spotřebované dřevo v krbu. 

Ceny jsou za týdenní pobyt – od soboty do soboty (cena je kalkulována za pronájem celé chaty pro 8 osob). 

Hlavní sezóna:

  • leden – březen                64 400 Kč
  • červenec – srpen            64 400 Kč

Vedlejší sezóna:

  • duben – červen    60 400 Kč
  • září – do 19. prosince     60 400 Kč

Víkendový pobyt na 3 noci: 35 000 Kč

Vánoční a silvestrovský týden (19. 12. – 26. 12., 26. 12. – 2. 1.)  2020/2021       100 000 Kč

 

 

Interiér chaty

img