Chata Petra

Horská chata v srdci Krkonoš

Chata PETRA je moderně a nadstandardně zařízené ubytování stvořené pro páry, přátelé či rodinu. Trávení volných chvil zpestřuje možnost využití finské sauny přímo v chatě, lyžováním na nedaleké sjezdovce Portášky nebo klidným posezením na velké terase s možností grilování a krásným výhledem do údolí Velké Úpy.

Chata nabízí ubytování pro 8 osob ve 2x dvoulůžkovém a 1x čtyřlůžkovém pokoji. Dvě ložnice mají TV s připojením na satelit.  V horním patře se nachází dvě koupelny se sprchovým koutem a jednou vanou + dvě samostatné WC. 

Nechybí zde prostorná a plně vybavená kuchyň. Společné prostory zkrášlují prosklené otevírací dveře, které umocňují výhled a kontakt s krajinou.

Nejen pro malé hosty je zde připraven herní koutek vybaven šipkami, deskovými hry, tabulí na kreslení a dětskými hračkami. Dospělí návštěvníci jistě ocení krb, vinotéku s víny od rakouských vinařů a lyžárnu vybavenou sušákem na boty.

img

Skiareál Velká Úpa

Jedná se o menší areál, za to se sjezdovkou s velkým převýšením, sedačkovou lanovkou a dětským pásem pro nejmenší začátečníky. Tato sjezdovka se nachází na kopci Portášky a docházkovou vzdáleností cca 100m od ubytování chaty Petra. 

img

Skiareál Černá Hora

Černá hora není areálem jen pro zkušené lyžaře. Velkou dětskou lokalitu LIVE park Formánky najdete v těsné blízkosti hlavních sjezdovek. Vybaven pojízdnými koberci a výukovými pomůckami poskytuje LIVE park ideální zázemí pro lekce lyžování vedené oficiální školou SkiResort Live.

Informace o chatě

img
7

místností celkem

3

ložnice

9

max.počet hostů

3

minuty k sjezdovce

Společné prostory zkrášlují prosklené otevírací dveře, které umocňují výhled a kontakt s krajinou.

Ceník

img

V ceně ubytování je zahrnuta spotřebovaná energie, úklid, praní ložního prádla a spotřebované dřevo v krbu.

V ceně nejsou zahrnuty *místní poplatky a příplatek za domácího mazlíčka 2 000 Kč/týden.

*Poplatek za rekreační pobyt (15,- Kč/osoba/den, neplatí děti do 18 let a osoby nad 70 let)

Ceny jsou za týdenní pobyt – od soboty do soboty (cena je kalkulována za pronájem celé chaty pro 8 osob). V hlavní sezóně jsou možné pobyty min. 5 nocí a příjezdem od soboty. V případě zájmu o kratší pobyt nás kontaktujte na emailu: info@chaleteisner.cz.

 

Hlavní sezóna:

  • leden – březen                60 400 Kč
  • červenec – srpen            60 400 Kč

Vedlejší sezóna:

  • duben – červen    50 400 Kč
  • září – prosinec     50 400 Kč

Silvestrovský a vánoční týden       100 000 Kč

Velikonoce 9. 4 – 13. 4.  2020          32 500 Kč

Interiér chaty

img